אתרים תדמיתיים Static Sites ייעוץ רעיוני, עיצובי ושיווקי Marketing & Design Consultation חנויות וירטואליות Virtual Shops אתרים דינמיים Dynamic Sites עיצוב רעיוני וגרפי Graphic & Theme Consultations איחסון אתרים Hosting מצגות אינטראקטיביות CD DVD Presentations קידום במנועי חיפוש Search Engine Optimization כתיבה שיווקית Promotional Text לקוחותינו Our Customers
סטודיו מולטימדיה Studio Multimedia
אתרים תדמיתיים    
אתרים דינמיים    
חנויות וירטואליות    
מצגות אינטראקטיביות    
קידום במנועי חיפוש    
ייעוץ רעיוני, עיצובי ושיווקי    
עיצוב רעיוני וגרפי    
איחסון אתרים    
כתיבה שיווקית    
"מודעה"  
אודותינו  
מלקוחותינו  
...קטע, קטע  
צור קשר  
דף הבית  
English
קידום במנועי חיפוש

אופטימיזציה של אתרים

אז יופי, יש לכם אתר, כל הכבוד! אחלה אתר! יפה, מושקע, מנגן ושר.
אבל...
אף אחד לא מגיע אליו... ולכן, בעצם, אף אחד לא יראה אותו...

אתרי תדמית, חנויות וירטואליות, אתרי קטלוג ואתרים עסקיים רבים, מתבססים על כניסות לאתרים ממנועי החיפוש השונים ברשת. ההבדל בין הצלחה לכישלון של אתר הוא ביכולתו למשוך אליו גולשים. מיליוני אתרים מתחרים על תשומת ליבו של הגולש, והקרב העיקרי במלחמה מתרחש בתוצאות מנועי חיפוש. קידום אתרים הוא הנשק במלחמה זו, ובמיוחד קידום אתרים בגוגל.

רוב חיפושי המידע כיום מבוצעים במנוע החיפוש גוגל, בישראל ובעולם כולו ולכן הדגש בעבודת הקידום מכוון לגוגל.

כדי להגיע אל ראש תוצאות החיפוש, לא מספיק לבנות אתר יפה ולשתול בו מספר שורות קוד פשוטות. מנועי החיפוש המודרניים בודקים מאות נתונים שונים על כל אתר ואתר כדי להחליט את מי להציג ראשון ואת מי לדחוק אל דפים אליהם מגיעים גולשים מעטים.

קידום אתרים הנעשה על ידי איש מקצוע יכול להזניק את האתר אל ראש תוצאות החיפוש. קידום אתרים שנעשה בידיים בלתי מקצועיות יכול לגרום לאתר נזק רב כגון הטלת "עונשים" מצד מנועי החיפוש, ולעיתים עלול הנזק להיות בלתי הפיך.

אנו מציעים מעבר לרישום במנועי חיפוש, מעבר להכנסת הנושא לקוד האתר - קידום אופטימלי של כל סוגי האתרים בגוגל. בניית האתר נעשית באופן מתאים למנועי חיפוש במטרה להביא כניסות של גולשים רבים אשר מתעניינים ספציפית בנושא בו עוסק האתר (פילוח גולשים).


כתובת: ת.ד.3527 רמת-השרון, מיקוד 47134.   טלפון: 077-5117181
  © כל הזכויות שמורות לסטודיו מולטימדיה

        

קאלה איחסון אתרי אינטרנט